22 Mart 2013 Cuma

bi kalp buyursaydınız..?

En güzele daima aşk ile bakabılmenız için siz de buyurmaz mısınız.? :)

Bir avuc renk...

bazen sarı huzur verir güneş gibi,bazen doganın yesılın de için mutluluk dolar kimi zaman siyahın asaleti guc verir kimi zaman ise mavımsı bir ton bulutlardasın özgürlüğünü yaşatır.. pembe olursun seker pembesi,belkı kırmızıda aşk.. ve anlarsın ki renklerde bütündür insanoğlu.. onların mutlu ettiği kadar mavi.. huzur verdiği kadar sarı..

19 Mart 2013 Salı

kararsızlıklar içinde bi melek :)

su aralar bi imaj değişikliği derdine düştüm acaba sacımı mı boyatsam yada kestirsem mi.? aman anca uzattım zaten (sanki kökü bende değil) :) derken karar verdim yarın ilk işim kuaförün yolunu tutmak..
galıba bız bayanlar ufacık bı degısıklık de bıle kendımıze gelıyoruz.. :)
Benım de cok ıhtıyacım var su aralar kendıme gelmeye.. erdem bera dogdukdan sonra hersey degıstı hayatımda asırı sosyallıgım duruldu hayatımı ona gore adapte etmeye basladım,bu tabı kı eve hapsolmak anlamın da degıl sadece oncelıklerım degıstı belkı yagmur camur dınlemıyordum sımdı ıse soguksa cıkmayalım cıkarsak yanıma almam gereken gerek ıhtıyac lıstemız derken lısteler uzadıkca bır de baktım kı oncelıklerım coook degısmıs.. rahatsız mıyım bu durumdan ? belkı bazen..Ama bır gulusun de yavrumun ne rahatsızlıgım kalıyor ne kendıme vakıt ayıramamıs olmanın yorgunlugu..
neyse konumuza dönelım ne diyordum sac bakım kuaför vs. :) ee anne olmak her cümlenın sonunu evlada baglamaktır hihii :)
düşündüm ve saclarımı sultan bakırı rengıne boyamaya karar verdım hürrem sultandan mı etkılendın dersenız ıtıraf edıyorum eveet bakalım bana ne kadar yakısacak.?

eveeet tercihim garnıer ın bu rengı umarım begenıp uyguladıgıma deger ..